Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Hľadáme novú posilu do tímu, ktorú budú zákazníci milovať ♥

Je tu nový rok a nový začiatok. Pri našom bilancovaní roku minulého a plánovaní cieľov roku 2018, sme prišli na jednu vec: nutne potrebujeme šikovného, milého a usmiateho pomocníka do nášho tímu, ktorý bude mať na starosti starostlivosť o našich klientov a udrží nášho účtovníka v dobrej nálade tým, že vždy budú všetky podklady pripravené riadne a načas 🙂

 

Inými slovami, pátrame po novej posile, ktorá by nám pomáhala 2-3 hodinky denne s týmito úlohami:

 • odpovedanie s úsmevom klientom na zákazníckej podpore, či už po telefóne alebo mailom
 • vystavovanie zatúlaných prístupov do členských sekcií našim klientom
 • oprava alebo vystavenie faktúr, pri ktorých sa vlúdila chybička
 • kontrola účtov či uhrádzanie faktúr
 • správa firemnej mailovej schránky
 • príprava podkladov pre účtovníka

 

Skôr než si poviete, že toto je práca pre vás, tak je tu ešte jedna dôležitá informácia. Novú posilu potrebujeme čo najskôr a teda prvý pracovný deň by mal byť už nasledujúci pondelok 22.1.2018.

Keďže naše podnikanie je zväčša online, tak aj vám na túto prácu stačí byť v pohodlí domova či niekde inde a mať počítač s dobrým pripojením na internet a telefónnym signálom 🙂

Neznamená to však, že sa stretávať naživo nebudeme vôbec. Máme radi náš tím a preto sa pravidelne stretávame aj na živých seminároch a stretnutiach približne raz za mesiac. Brány na naše tímové stretká sú teda aj pre nového člena otvorené, no nie sú podmienkou.

 

Aké sú benefity spolupráce s nami?:

 • Osobný rast a vzdelávanie – sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sa neustále vzdelávame a vedieme k tomu a ľudí v našom tíme. Vieme vám poskytnúť vzdelanie, za ktoré musia iný draho platiť.
 • Sloboda – Nie sme veľká korporátna firma, sme (zatiaľ maličká) firma s kamarátskym prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak viete na seba zobrať zodpovednosť za svoje úlohy a ich riešenia, budete mať aj veľa slobody a budete vo firme rásť.
 • Hlavný princíp – Sme presvedčení, že podnikanie môže fungovať iba vtedy, keď podnikateľ prináša zákazníkom väčšiu hodnotu, ako si účtuje. Iba vtedy ho zákazníci budú milovať. Na tejto myšlienke je postavená naša firma. Chceme okolo seba budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme dávať viac ako brať. Ak to s vami rezonuje, budeme radi, ak nám v tom pomôžete.

 

Akého človeka do tímu hľadáme?

 • takého, ktorý má chuť učiť sa nové veci a premýšľať nad zadanými úlohami, ako zlepšiť a zefektívniť ich chod
 • človeka, ktorý je tzv. slniečko, rád komunikuje s ľuďmi a vie, ako čo urobiť, aby bol klient nadmieru spokojný
 • zodpovedného – nikto z nás nie je dokonalý a každý robí chyby (aj my). Preto hľadáme ľudí, ktorí si chyby vedia priznať, zobrať za ne plnú zodpovednosť a hľadať riešenia a nápravy. Každá neúmyselná chyba sa dá odpustiť, pokiaľ sa k nej pristúpi zodpovedne
 • Plnenie termínov – čo k tomu dodať, dohody sú sväté

 

Ďalšie dôležité údaje:

Termín nástupu: 22. január 2018 (alebo aj skôr 🙂 )
Miesto práce: Celé Slovensko
Pracovné vyťaženie: 2-3h denne
Ohodnotenie: 5€/hodina
Pracovný pomer: Dohoda alebo živnosť
Nevyhnutnosť: Mať kvalitné internetové pripojenie

 

Ďalší postup:

 1. Krok: Vyplňte formulár nižšie
 2. Krok: Na základe vyplneného formulára vyberieme ľudí do druhého kola. Telefonicky sa s vami spojíme a dohodneme si pohovor cez internet.
 3. Krok: Na pohovore si položíme pár otázok a ak budú vzájomné sympatie a chuť spolupracovať (obe strany si vyberajú – vy aj my), tak sa dohodneme na spolupráci
 4. Krok: Po nástupe začne plynúť 3 mesačná skúšobná doba, kde sa ešte viac oťukáme. Ak bude spokojnosť na oboch stranách, tak sa budeme tešiť na dlhodobú spoluprácu.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
 1. Alena Breinerova píše:

  Aky chcete komentar?
  Prajem Vam prijemny den, aj tyzden.

 2. Ludmila Rybenská píše:

  mám zájem, jsem důchodkyně a čas mám

 3. Ľuboš Kúdela píše:

  skúsime?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů