Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Martin Mažár

Martin Mažár

Dobrý deň,

volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom vylepšovať predaj, aby mohli pracovať menej a zarábať viacej.

Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 5 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000.

Pravidelne prispievam svojimi článkami do odborných časopisov ako sú Investor, Next Future, Sales+. Som autorom ebooku "Ako viac predávať a stať sa TOP obchodníkom", ktorý si už stiahlo 6000 predajcov a pomáha im efektívnejšie predávať.

Okrem práce školiteľa robím aj obchodníka. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie.

V posledných rokoch som sa zameral na zlepšenie telefonovania a vedenia obchodného rozhovoru. V tomto roku pracujem na testovaní zdrojov obchodu. Testujem jednak klasické zdroje obchodu ako sú odporúčania, vizitky atď., ale aj moderné zdroje obchodu ako je internet.

O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na tomto blogu. Ak chcete byť vždy prioritne informovaní, zaregistrujte sa do môjho newslettra. Spolu s registráciou získate zadarmo aj ebook "Ako viac predávať a stať sa TOP obchodníkom". Zaregistrovať sa môžete tu.