COPYWRITER

Hľadám posilu do tímu
(možno aj dve) na úlohu copywritera.
Budeš to ty?

Ahoj, volám sa Martin Mažár a do svojho tímu hľadám novú posilu - kreatívneho copywritera, ktorý bude písať jasné, výstižné a zároveň chytľavé články na rôzne témy zo sveta online marketingu a predaja pre projekty Online lídri a Expert na predaj.

Ideálnym kandidátom si pokiaľ si šikovný a nápaditý copywriter so zmyslom pre detail. Bonusom bude ak aj trochu pre humor 🙂 

Tvoja úloha:

Ako som už spomínal, tvojou úlohou bude produkovať najmä články. Aby som bol konkrétny, tak budem od teba potrebovať pravidelnú dodávku kvalitných textov v tomto rozsahu:

 • 1 krát mesačne jeden dlhší článok (cca 1500 slov) na presne zadanú tému
 • 4 krát mesačne stredne dlhý článok (cca 1000 slov) na zadanú tému
 • 8 krát mesačne krátky článok (cca 700 slov) - na základe podkladov z videa

Ak bude naša vzájomná spolupráca fungovať a budeš mať časom chuť a priestor realizovať a rozvíjať svoje pisateľské schopnosti aj v iných oblastiach, tak rád rozšírim tvoje pole pôsobnosti aj o ďalšie copywriterské práce.

Čo ponúkam?

 • mám rád kvalitu a viem ju náležite ohodnotiť. Na tvojej odmene za jednotlivé texty a články sa spoločne dohodneme - všetko bude závisieť od tvojej šikovnosti a dodaných textoch.
 • flexibilný pracovný čas. Je len na tebe, ako sa k písaniu článkov postavíš - či ich dodáš všetky naraz vopred na celý mesiac a zbytok času budeš mať voľno na iné aktivity, alebo ich budeš dodávať priebežne v stanovených termínoch. Dôležité však je, aby si články písal/a vždy načas, nakoľko od tvojej práce sa bude odvíjať aj práca tvojich ďalších kolegov. A samozrejme aj projektov. 
 • možnosť vzdelávať sa a rozvíjať sa. Pozor, do tímu nehľadám žiadnych copywriterských nováčikov, ale ľudí, ktorí už s copywritingom skúsenosti majú. Na začiatku sa však budeme musieť vzájomne trocha zladiť. Zároveň budem len rád, ak máš chuť učiť sa nové veci a zlepšovať sa v písaní pútavých textov aj v iných oblastiach, ako napríklad písanie reklamných textov alebo predajných stránok.
 • dlhodobá spolupráca: verím, že sa nám podarí vytvoriť spokojnosť na oboch stranách a s novou posilou v tíme počítam na dlhodobú spoluprácu

A koho hľadám?

 • kreatívneho copywritera so skúsenosťami,
  ktorý už má niečo odpísané a pozná základné princípy a techniky písania pútavých textov
 • copywritera, ktorý dokáže s ľahkosťou napísať článok
  na základe videa alebo dodaných podkladov, ale aj človeka, ktorý prispeje do článku poznatkami z vlastného prieskumu na zadanú tému
 • gramatika a zrozumiteľné vyjadrovanie
  by mali byť pre teba samozrejmosťou
 • skúsenosti so SEO
  ak už s písaním článkov máš skúsenosti, tak verím, že si sa stretol/la aj s pojmom SEO optimalizácia. V SEO optimalizácii nemusíš byť na začiatok expert, no aspoň základné princípy sú výhodou
 • časová zodpovednosť
  - ako som spomínal, od tvojej práce sa bude odvíjať napredovanie a priebeh mnohých projektov aj práca tvojich kolegov, takže je nutné, aby si dohodnuté veci dodával/a vždy na čas
 • a samozrejme hľadám aj milého a čestného človeka,
  ktorý zapadne do nášho veselého kolektívu 🙂

Ďalšie dôležité informácie:

 • táto práca je online - teda na diaľku - ale to pravdepodobne vieš 😉 
 • tvoja výplata sa bude odvíjať od množstva a kvality dodanej práce
 • táto práca je na faktúru (tz., že by si mal/mala mať živnosť, s.r.o., alebo inú právnu formu podnikania, aby si nám mohol/a za tvoju prácu vystaviť faktúru)

Takže myslíš si, že by si práve ty mohol/la byť tým dielikom do skladačky, ktorý zapadne a zaplní naše prázdne miesto na pozícii skvelého copywritera? 

Ak áno, vyplň v nasledujúcom formulári informácie o sebe. A určite prilož odkazy na texty z tvojej dielne 😉

Ak na základe tvojich odpovedí a priložených textov vycítim možnú spoločnú cestu, dohodneme sa na online video hovore, kde si toho budeme môcť povedať ešte viac.

Poznámka: Ak si sa nenašiel/la aspoň v 80-tich percentách opisovanej pozície, tak prosím nevypĺňaj tento formulár. Ušetríš tým čas sebe aj nám.