Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Som

MARTIN MAŽÁR

a naučím vás prirodzene priťahovať klientov

Bol som 2. najlepším predajcom z desiatok ľudí na Slovensku aj šéfom vzdelávania v poisťovni. Až mi raz srdcový kolaps povedal: Dosť! Začal som objavovať nové možnosti predaja na internete. Zistil som, že obchod sa dá robiť aj inak a chcem to naučiť aj vás.

A VY STE...?

Vlastne, vás poznám.

Ste obchodník. Človek z MLM, finančníctva, realitky či podnikateľ… jednoducho, chcete predávať. A na to potrebujete klientov.

Ale už vás vážne nebaví byť obyčajným predajcom, ktorý otravuje ľudí telefonátmi a naháňa sa za odporúčaniami. A okrem toho, už to ani nefunguje tak, ako kedysi.

„Musí to ísť aj inak,” hovoríte si. Efektívnejšie, modernejšie, prirodzenejšie.

Tušíte, že internet je plný nových možností, ako zarobiť… ale ako ich využiť?

Ak hľadáte niekoho, kto vás krok za krokom prevedie novými spôsobmi predaja a naučí vás, ako získavať klientov zo sociálnych sietí, blogov a webov, rád vám pomôžem.

Keď som spustil svoj prvý blog, stalo sa niečo, čo som nečakal

Aj ja chcem podnikať online!” povedal som si, keď moji kamaráti rozbiehali biznis na internete. Pomaly som prelúskal všetky technické problémy a spustil môj prvý blog, kde som radil ľuďom ako ušetriť na sporeniach, hypotékach a podobne.

Po pár mesiacoch mi prišiel e-mail: Dobrý deň, potrebovala by som poistenie pre manžela.” A za tým presný výpis čoho a na akú sumu.

Neveril som tomu. To si zo mňa len kolegovia robia srandu! Ale nerobili. Nakoniec z toho bola zmluva, na ktorej som zarobil slušný balík peňazí. A vtedy mi to došlo.

Veď obchod sa dá robiť aj úplne inak. Už nemusím zháňať kontakty, telefonovať, chodiť na stretnutia s ľuďmi, presviedčať ich… Vďaka webu sa mi ozývajú sami.

Internet je totiž plný ľudí, ktorí hľadajú niekoho, kto by im pomohol. Netreba ich už presviedčať, že majú problém. Stačí len byť “po ruke”.

Srdcový kolaps ma donútil začať nanovo

\"Ten

V tom čase ma však ešte stále živila práca v poisťovni, kde som bol šéfom vzdelávania. Výborná pozícia, skvelý plat. Úplná práca snov, poviete si. Ibaže nebola.

Namiesto spokojného života mi priniesla stres a zdravotné problémy. Až keď som deň pred plánovanou dovolenkou zažil srdcový kolaps, uvedomil som si, že musím skončiť.

Dobre, mám predsa svoj web, ten ma uživí.” Ale (možno to poznáte) nešlo to úplne podľa mojich predstáv. Išlo to vlastne tak zle, že som sa už chystal predať svoje auto...

Tajomstvo môjho úspechu

Keď som si konečne priznal, že neviem podnikať online, začal som hľadať niekoho, od koho by som sa to mohol naučiť. Aj som našiel, ale, žiaľ, v Amerike. Problém? Neviem po anglicky!

A tak so mnou každé ráno sedela priateľka hodinu za počítačom a snažila sa mi prekladať videá so svojou tiež nie veľmi dobrou angličtinou. Každé takto ťažko získané know-how som hneď skúšal v praxi. A zrazu to začalo fungovať.

Dobre, možno nie hneď, zo dňa na deň. Ale po pár mesiacoch som zarobil prvých 7000€ za mesiac. To bola presne tá suma, ktorú som si pred rokom dal za cieľ zarobiť po roku podnikania! Síce zisk bola len malá časť z toho, ale aj tak to bol úspech.

Časť môjho prvého 7000€-vého mesačného zárobku

Odvtedy to viac-menej išlo. Teraz zarábam zhruba rovnakú čiastku každý rok (asi 120 000€), akurát mám stále viac času, ktorý môžeme s manželkou stráviť na dovolenkách. Minulý rok to bola mesačná dovolenka na Filipínach, 3 týždne v Thajsku a mesiac zdolávania Annapurny v Nepále.

Moje úspechy

  • 2. miesto v súťaži Bloger roka 2014 v kategórii, ekonomika, spoločnosť a biznis
  • Za posledných 9 rokov som vyškolil viac ako 6000 obchodníkov naživo a 20 000 cez internet cez online kurzy
  • Školil som obchodníkov vo firmách ako Sberbank, Raiffesen Bank, Allianz, Herbalife, Universal, Axa, Tuppeware, Diners club International, Partners group
  • Prednášal som na New Beginning: The Art of Closing Sales pred 800 ľuďmi (to bol môj splnený sen 🙂 )
  • Moje články ste mohli čítať v časopisoch Investor, Next Future, Sales+ a na mnohých weboch napr. podnikam.sk, upbook.sk…

Som autorom niekoľkých ebookov a online kurzov ako Kráľ fanpage, Predaj naruby, Facebook reklama po lopateďalšie...

New Beginning: The Art of Closing Sales - prednáška pred 800 ľuďmi (Praha 2016)

Prečo nie som len ďalší z mnohých “expertov”?

1. Učím len to, čo naozaj funguje. Čo sám používam (alebo som v minulosti používal). Žiadne vymyslené teórie, ale overené tipy z praxe.

2. Som (a budem) čestný. Nikdy vám nepoviem, že mám na seminári posledné 3 voľné miesta, len aby som od vás vylákal peniaze, ak ich je voľných ešte 20. Čestnosť je pre mňa v podnikaní najdôležitejšia hodnota.

3. Viem aj zložité veci podať jednoducho a zrozumiteľne. (Aspoň to tvrdia študenti mojich kurzov.) Nechcem vás ohúriť odbornými výrazmi, ale skutočne naučiť niečo praktické.

4. Môj cieľ nie je zarábať veľké peniaze (aj keď by som sa tomu nebránil 🙂 ), ale prinášať hodnotu sebe, rodine, svojim klientom a priateľom… Zažil som obdobie, keď som sa hnal za peniazmi a takmer mi to zničilo život. Preto veľa z toho, čo som sa naučil, dávam zadarmo - cez blog, komunitu na Facebooku alebo moju fanpage

5. Moja najväčšia motivácia je to, keď sa mojim “študentom” darí. Keď nové poznatky zavedú do praxe a klienti sa im začnú len tak hrnúť, zisky stúpať. To ma vie nakopnúť viac ako ranná káva!

Aké výsledky prináša to, čo učím?

Približne 20x viac klientov:

3x väčšie zárobky:

Viac klientov, ako dokážu vybaviť:

Najväčšie tržby za 14 mesiacov:

1547 nových fanúšikov za 3 týždne:

„Martin, vedel by si takto pomôcť aj mne?”

Musím vás varovať: Nemám kameň mudrcov, ktorý premení každého človeka na internete na vášho klienta.

Ale môžem vám ukázať celé moje rokmi overené know-how, ktoré mne (a stovkám mojich klientom) skutočne funguje:

Ukážem vám, že obchod sa dá robiť aj inak ako otravovaním ľudí. Nevtieravo, prirodzene a priateľsky. Vaši klienti vás budú sami žiadať o pomoc... a ešte vám budú vďační.