Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Tu sú výroky mojich klientov a spolupracovníkov:

 

Jaroslav Ilek referencie Martin Mažár

Ako finančný sprostredkovateľ pracujem od roku 2005. Už od začiatku ma nebavilo telefonovať klientom a oslovovať cudzích ľudí. A práve preto som vždy hľadal spôsoby ako rozbehnúť podnikanie tak, aby mi klienti volali sami. Za toto obdobie som si vyskúšal mnoho ciest a spôsobov, aby som zistil čo funguje a čo nie.

V roku 2008 som si založil webovú stránku, ktorá ma trošku zviditeľnila na webe. No reálny prínos bol mizivý. Bol som rád, ak sa mi vďaka webu ozval 1 klient za niekoľko mesiacov. Niekedy to bolo viac, niekedy menej, ale celkovo to bola bieda.

V lete 2013 som absoloval kurz „Predaj Naruby“, v ktorom som dostal kompletný návod ako si urobiť webovú stránku a aké aktivity na jej podporu spraviť, aby reálne prinášala klientov a zarábala peniaze.

Spočiatku som trocha váhal a až po niekoľkých mesiacoch som sa pustil do práce. Spravil som si nový web www.expertnafinancie.sk, ktorý som urobil presne podľa návodu z kurzu „Predaj Naruby“. Urobil som všetko, čo mi Martin povedal a spravil som aj také veci, ktorým som na začiatku nerozumel a nedávali mi zmysel hneď.

Aj vďaka novej webovej stránke ma začalo kontaktovať niekoľko násobne viac klientov ako predtým. Za necelé 2 týždne som si spravil presnú štatistiku. Oslovilo ma 19 ľudí, ktorí chceli využiť moje služby. A to prebehli len 4 mesiace od jej spustenia. Dosiahol som to, o čom som sníval už od začiatku svojej kariéry. Klienti ma oslovujú sami a takto sa mi to naozaj veľmi páči.

Jaroslav Ilekwww.expertnafinacie.sk ,Oblastný riaditeľ, Fincentrum

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Miroslav SchneiderMartin Mažár je fundovaný človek – školiteľ, ktorému tečie prúd nápadov doslova celým telom. Je zanietený a je obdivuhodné, ako dokáže upraviť nápady do atraktívnych tém svojich motivačných stretnutí. Poznám ho od začiatku môjho pôsobenia v Allianz Slovenskej poisťovni od r.2009, a poviem Vám na každej úrovni, ktorú som doteraz zastával, či už ako finančnémú poradcovi mi dal vždy „ZELENÚ“ ako naštartovať motor predaja, na pozícii manažéra svojimi motivačnými stretnutiami mi pomohol jednoduchšie otvoriť „OČI“ mojich obchodníkov. Veľmi si vážim v súčastnej dobe, keď mi v oblastnom riaditeľstve Nitra „reštartoval“ našich TOP obchodníkov, ktorý chytili „druhý dych“ a prekonali sami seba a ich produkcia v životnom poistení sa zvýšila o 30% oproti predchádzajúcemu roku. Ako čo najefektívnejšie motivovať svojich obchodných zástupcov aby chceli pre vás pracovať na plné obrátky Vám úspešne poradí odborník Martin Mažár.

Miroslav Schneider, Oblastný riaditeľ, Fincentrum

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Dáša Malá FabšíkováMartin Mažár od prvej chvíle čo som ho stretla som vedela, že je šikovný obchodník a že raz z neho bude skvelý školiteľ a motivátor. Vtedy som však netušila, že to bude tak skoro! Je až neuveriteľné ako rýchlo sa Martin dokáže učiť a zavádzať nové veci. Podľa mňa má vyvinutý nejaký zvláštny šiesty zmysel alebo inštinkt nachádzať nové veľmi účinné formy predaja. Každý dôvod telefonátu, ktorý vymyslel, každý nový spôsob ako zachrániť zmluvu či uzavrieť obchod fungoval skvele. A tak si napriek tomu že je mladý veľmi rýchlo vybudoval obdiv a rešpekt aj „starých“ skúsených obchodníkov a manažérov, ktorí ho neraz žiadali o pomoc alebo záchranu klienta či zmluvy. Jeho inovatívny prístup a to ako dokáže byť o krok vpredu a sledovať čo sa deje v predaji a marketingu je pre mňa veľkou inšpiráciou. Pri tom všetkom jeho školenia a postupy sú jednoduché a veľmi motivačné a neraz pomohli zvýšiť produkciu celým skupinám obchodníkov. Martina je hodné neustále sledovať a nechať sa ním inšpirovať ... Mne sa to vždy oplatilo.

Dáša Malá FabšíkováRiaditeľka odboru vzdelávania obchodnej siete, Allianz Slovenská poisťovňa

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Petra Tomacalova 1Jak jsi se ptal, jestli můj web funguje, tak funguje teď hodně tím, že vidím, jak si buduju u klientek důvěru. Každé pondělí mojí databázi posílám hodnotný článek a ten pak umístím na web. Věci se začínají hýbat samy, aniž bych musela zvedat telefon. Prostě se mě hlásí na doobjednání zboží stávající klientky co mám. Nové se mě přihlásily dvě, takže taky první vlaštovky 🙂

 

Ing. Petra Tomčalováexpert na vrásky, Mary Kay

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Juraj Páleník FotoMartina som spoznal na školeniach zameraných na podporu predaja. O tom, že to je odborník ktorý vie o čom hovorí, som bol presvedčený po prvom školení. Jeho školenia sú postavené na praktických skúsenostiach, on presne vie o čom hovorí. Neprekvapí ho žiadna otázka, skôr by som povedal, že vás prekvapí jeho pohotová reakcia zakladajúca sa na praktickej skúsenosti. A to je to, čo Martina odlišuje od iných školiteľov, on totiž veľmi dobre vie o čom hovorí. Pred nedávnom som mal tú česť stretnúť sa s Martinom osobne. Priznám sa, bol som plný očakávania aké to stretnutie bude pretože meno Martin Mažár je pre mňa pojem. Okrem iných tém sme samozrejme načreli aj do teórie predaja. Je umenie ako Martin dokáže nenásilným, logickým a pútavým spôsobom otvoriť oči, ponúknuť riešenia ale hlavne človeka skvelo naštartovať do ďalšej práce. A ak začnete praktikovať jeho rady, na pozitívny výsledok nebudete dlho čakať!!!

Juraj PáleníkFinančný agent, Allianz Slovenská poisťovňa, Životná sieť

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Marek Jurica FotoDobrý deň, pána Mažára som spoznal náhodou keď so blúdil po internete. Vtedy som ani netušil, ako mi pomôže. Absolvoval som jeho Predaj Naruby a Predaj Naruby Premium. Otvoril mi oči, ako odborník na marketing pre finančníkov na internete. Dôležité informácie k veci, ako pokračovať v rozširovaní nových klientov a v starostlivosti o už získaných ma opäť posunuli o krok vpred. Pokiaľ plánujete rast vo svojom biznise, určite odporúčam dôležité rady od pána Mažára.

Marek JuricaOVB Allfinanz Slovensko a. s.,

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Monika PetrovaTento rok v januári som sa vo Vyhniach zúčastnila skvelej prednášky pána Martina Mažára "Inovatívny predaj", ktorá bola pre mňa veľmi užitočná a to, čo som sa dozvedela budem určite aplikovať do praxe. Prednášku som si vybrala preto, že som videla video predajného rozhovoru s pánom Martinom Mažárom, kde hral rolu finančného poradcu. Toto video mi pomohlo pri mojej práci a prednáška mi potvrdila, že pán Mažár je odborník.

Monika PetrovaUnite manažér kandidát, Allianz Slovenská poisťovňa

Referenciu si môžete overiť tu.

 

robert ivanicMartina Mažára poznám ako energického, profesionálneho a motivačného trénera a obchodníka, ktorý sa vždy snaží hľadať nové cesty ku predaju a zaujímavou cestou otvárať nové netradičné obzory v predaji. Určite mal a má svoj vplyv na zlepšenie niektorých predajných parametrov aj v mojom regióne.

Robert IvaničRegionálny riaditeľ obchodnej siete, Allianz Slovenská poisťovňa

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Vladislav HofrikVďaka Martinovi a jeho kurzu Predaj naruby som sa odhodlal používať vo svojej poisťovacej praxi aj internet a vytvoriť si svoju web stránku. Tvoril som ju od augusta 2013 postupne, ako pokračoval kurz. Aj po jeho skončení mi Martin poskytoval svoje rady na vylepšení svojho webu a do súčasnej podoby som ho dal až v polovici novembra 2013.

Tento kurz mi pomohol nielen v internetovom svete - (mám za sebou prvý predaj klientovi, ktorého som získal vďaka svojmu webu a druhý pred podpisom), ale najmä v reálnom - lebo základné zásady, ktoré mi prizvukoval platia všade.Viem, že investícia vložená do tohto školenia sa mi už vrátila, lebo okrem klientov získaných z webu, som uzatvoril zmluvy aj nerozhodným klientom, ktorých verím presvedčila aj moja web stránka, nakoľko niektorí aj potvrdili, že moje web stránky už videli.

Zo svojimi klientmi som nemohol byť v pravidelnom a častom kontakte, ale vďaka emailu a článkom na webe to ide, ako keby som mal len jedného klienta. A tak mi nové obchody s klientmi, u ktorých už mám poistné zmluvy a emailový kontakt neuzatvárajú iný obchodníci, ale já sám.

Ing. Vladislav Hofríkwww.zivotnepoistenieprevas.sk, obchodník univerzálnej siete
Referenciu si môžete overiť tu.

 

Rasto FotoEšte v lete 2012 mi Martin porozprával o novom spôsobe „priťahovania zákazníkov“. Pravdou je, že som nebol s tým 100% stotožnený. Nový revolučný spôsob predaja vyzeral veľmi jednoducho a neveril som, že môže fungovať. Čo ma nakoniec presvedčilo? Okrem vysokej návštevnosti Martinových stránok aj to, že mu prichádzali ponuky na spoluprácu od veľkých renomovaných spoločností a od svetovo uznávaných odborníkov na predajné techniky. V januári tohto roku som si založil vlastný web www.odbornyporadca.sk venovaný životnému poisteniu. Po polroku návštevnosť mojich stránok prekročila 1000 unikátnych návštevníkov. Mesačne sa na mňa obráti 6 až 8 ľudí so žiadosťou na odbornú radu v oblasti životného poistenia, ako aj s otázkami na poistné zmluvy, ktoré už majú alebo plánujú uzavrieť. Práve preto dnes môžem bez akýchkoľvek pochybností povedať, že naozaj to funguje :o)

Rastislav Mažár, finančný agent a expert na životné poistenie

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Rudolf CisárikMartin, chcem sa Ti týmto poďakovať za záchranu 3 zmlúv životného poistenia, pretože klient si potreboval okrem mojej verzie vypočuť ešte niekoho iného. Vybral som si ťa preto, lebo som bol na tvojom školení životného poistenia a môžem povedať, že ma ohromil tvoj fundovaný prístup, vedomosti ako aj výklad k uvedenej téme. Plne sa to potvrdilo aj pri stretnutí s klientom, ktorý miesto toho, aby poistky zrušil, odchádzal spokojný, s odhodlaním ďalšieho navýšenia pripoistení.

Rudolf CisárikNajlepší obchodník v predaji životného poistenia v Allianz group v strednej a východnej Európe (2008)

Referenciu si môžete overiť tu.