Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Hľadám šikovných ľudí do tímu


Tento rok mám veľké plány, a preto by som rád rozšíril tím o nových členov. Ľudí, ktorí budú so mnou intenzívne spolupracovať, neustále sa učiť nové veci a pomáhať mi zavádzať najnovšie internetové stratégie do praxe.

Obsadzujem viac pozícií od zákazníckej podpory, cez affiliate manažéra až po marketingového asistenta, ktorý bude pracovať na propagácii stránky expertnapredaj.sk

Nemáte žiadne skúsenosti? Nevadí!

Nehľadám totiž človeka, ktorý má dlhoročné skúsenosti v online svete. Hľadám skôr nadšenca, ktorý má chuť sa učiť, pracovať na niečom veľkom a vidí svoju perspektívu v online svete. Všetko, čo bude treba vedieť, vás naučím ja alebo ďalší spolupracovníci.

Takže nepotrebujete žiadne vedomosti, postačí vám len nadšenie a chuť sa učiť novým veciam.

Nie ste z Bratislavy? Nevadí, ani ja!

Celá práca prebieha cez internet. Pracujete z domu. Takže vám stačí len počítač a pripojenie na internet. V podstate môžete byť z akéhokoľvek miesta na Slovensku.

Nemáte životopis? Nevadí – nepotrebujete ho.

Ak vás týchto pár riadkov zaujalo a chcete byť súčasťou nášho tímu, tak vyplňte tento krátky dotazník. Následne vybraných účastníkov budeme kontaktovať.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
  1. Klučarik píše:

    Ďakujem a prajem veľa úspechov v pracovnom a súkromnom živote s pozdravom Klučarik.

  2. michal píše:

    Dobry den,este stale to plati?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů