Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Pátrame po super šikovnej asistentke či šikovnom asistentovi :)

Krásny deň,

takto pred rokom sme hľadali super šikovnú asistentku a dnes hľadáme opäť.

Nikol Bačovskú, ktorú sme vtedy prijali, sa posúva o krok ďalej. Rozbieha svoje vlastné podnikanie a s nami už bude spolupracovať externe na čiastočný úväzok (na vyššej pozícii).

Takže dnes hľadáme za Nikol náhradu, ktorá bude mať takpovediac pod palcom správny chod činností ako je napríklad:

 • odpovedanie klientom na zákazníckej podpore
 • vystavovanie faktúr
 • kompletizovanie podkladov pre účtovníka
 • kontrolovanie účtov
 • odpovedanie klientom na zákazníckej podpore
 • vystavovanie faktúr
 • kontrola plnenia úloh v tíme
 • komunikácia s dodávateľmi
 • pomoc pri tvorbe produktov
 • atď.

V tejto práci vám teda veľmi pomôže, ak ste komunikatívny a práca s novými softvérmi vám nerobí problém 🙂 Ak viete anglicky, tak je to bonus.

Stretávať sa budeme pravidelne raz alebo dvakrát mesačne na seminároch, ktoré organizujeme, ale inak všetci pracujeme z domu a komunikujeme prostredníctvom internetu (video hovorov, chatu, telefónu).

Takže v podstate je jedno, v akej časti Slovenska sa nachádzate.

 

Čo vám ponúkame:

 • Osobný rast a vzdelávanie – sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sa neustále vzdelávame a vedieme k tomu a ľudí v našom tíme. Vieme vám poskytnúť vzdelanie, za ktoré musia iný draho platiť.
 • Sloboda – Nie sme veľká korporátna firma, sme (zatiaľ maličká) firma s kamarátskym prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak viete na seba zobrať zodpovednosť za svoje úlohy a ich riešenia, budete mať aj veľa slobody a budete vo firme rásť.
 • Hlavný princíp – Sme presvedčení, že podnikanie môže fungovať iba vtedy, keď podnikateľ prináša zákazníkom väčšiu hodnotu, ako si účtuje. Iba vtedy ho zákazníci budú milovať. Na tejto myšlienke je postavená naša firma. Chceme okolo seba budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme dávať viac ako brať. Ak to s vami rezonuje, budeme radi, ak nám v tom pomôžete.

Čo vyžadujeme:

 • Chuť učiť sa nové veci – v našom biznise sa veci rýchlo vyvíjajú a menia. Všetci sa snažíme osobnostne a odborne rásť. Je to tiež nevyhnutné, keď chceme byť najlepší a pomáhať najväčšiemu počtu ľudí.
 • Zodpovednosť – Nikto z nás nie je dokonalý a každý robí chyby (aj my). Preto hľadáme ľudí, ktorí si chyby vedia priznať, zobrať za ne plnú zodpovednosť a hľadať riešenia a nápravy. Každá neúmyselná chyba sa dá odpustiť, pokiaľ sa k nej pristúpi zodpovedne.
 • Komunikatívnosť – keďže jedna z úloh bude komunikácia so zákazníkmi, tak je nevyhnutné, aby ste s úsmevom dokázali našim klientom odpovedať a pomáhať im.
 • Plnenie termínov – čo k tomu dodať 🙂 Dohody sú sväté 🙂

 

Ďalšie dôležité údaje:

 • Termín nástupu: január 2018
 • Miesto práce: Celé Slovensko
 • Pracovné vyťaženie: 8h denne
 • Ohodnotenie: Najskôr hodinovka (neskôr výkonnostná zložka)
 • Nevyhnutnosť: Mať kvalitné internetové pripojenie

 

Ďalší postup:

 1. Krok: Vyplňte formulár nižšie
 2. Krok: Na základe vyplneného formulára vyberieme ľudí do druhého kola. Telefonicky sa s vami spojíme a dohodneme si pohovor cez internet.
 3. Krok: Na pohovore si položíme pár otázok a ak budú vzájomné sympatie a chuť spolupracovať (obe strany si vyberajú – vy aj my), tak sa dohodneme na spolupráci
 4. Krok: Po nástupe začne plynúť 3 mesačná skúšobná doba, kde sa ešte viac oťukáme. Ak bude spokojnosť na oboch stranách, tak sa budeme tešiť na dlhodobú spoluprácu.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
 1. Zita Neversova píše:

  Dobry den, Vasa ponuka prace asistentky ma zaujala. Byvam v Bratislave, doteraz som pracovala na poziciach, kde sa vyzadovala komunikacia s ludmi. Momentalne si hladam pracu a zacat by som chcela zaciatkom roku 2017. s pozdravom,

  Zita Neversova

 2. Marcela Bubeníková píše:

  Dobrý deň,
  rada by som reagovala na Vami avizovanú ponuku práce asistentky vo Vašej spoločnosti.
  Verím, že by som svojím prístupom, ochotou učiť sa nové veci, vzdelaním aj predošlými pracovnými skúsenosťami bola pre Vašu spoločnosť užitočná 🙂 .
  Ak Vás moja reakcia a vyplnený dotazník zaujali, rada sa zúčastním osobného pohovoru.
  Prajem pekný deň.

  Marcela Bubeníková

 3. Dobrý deň pán Mažár,
  dovolím si reagovať na Vašu ponuku pracovnej pozície asistentky. Mám veľmi bohaté skúsenosti z predchádzajúcej praxe a som hlboko presvedčená, že Vám môžem byť veľmi užitočná. Môžem nastúpiť aj ihneď, nemám žiadne rodinné záväzky, takže pracovnú dobu dokážem prispôsobiť aktuálnym potrebám. Bývam v Marianke a do Stupavy chodím často, lebo mi tam býva syn s rodinou. A Bratislava rovnako nie je žiadny problém. Som mobilná a keď treba, viem pracovať aj z domu, som na to vybavená.
  Poteší ma, ak ma pozvete na osobný pohovor, kde môžem prezentovať do väčšej miery moje skúsenosti a kvality.
  Želám pekný deň a zostávam s pozdravom
  Gabriela Fukerová

 4. Dobrý deň pán Mažár.
  Dovoľujem si Vám i celému kolektívu poďakovať za doterajšie kontakty a informácie .Tento rok som strávil takmer celý na PN .Pomaly ale isto sa z toho dostávam.Bývam v Pezinku .Zaoberám sa predajom umelých kvetov.Obchodný systém a prácu s klientelou funguje vyše 20 rokov..Pracujem so zákazníkmi kvetinármi a.pohrebnými službami s pôsobnosťou na území západného Slovenska.Mám veľmi dobré kontakty a osobné vzťahy so zákazníkmi.Viem si predstaviť model fungovania v Novom roku,ktorý by bol prínosom pre obidve strany.Systém fungovania ktorý prevádzkujete sa mi páči.Určite nájdeme veľa spoločných užitočných a vzájomne prospešných foriem spolupráce pre spoločný efekt a prospech zákazníckej klientely.Mám veľmi dobré kontakty so zahraničím s viac než 20 dodávateľmi.Budem cez sviatky rozmýšľať čo sa s tým dá robiť. Ale to až po osobnom kontakte s Vami .Želám Vám Šťastné a Veselé Vianočné sviatky ich príjemné prežitie a Šťastný Nový rok 2018 a v ňom veľa šťastia ,zdravia,a spokojných zákazníkov.
  Ing.Albert Barcaj

 5. Alena Chalányová píše:

  posielam info o sebe ,ďakujem za váš čas 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů