Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Rozhovor s Miškom Kopeckým o predaji

Na dovolenke som vyspovedal môjho kamaráta Miška Kopeckého, ktorý je známy ako „Cassanova“ – učí chlapov ako baliť ženy. Miško je skúsený predajca. Predaju sa venuje už niekoľko rokov. Predával Investičné životné poistenie, produkt na úsporu paliva a dnes predáva kurzy.

V rozhovore sa s vami podelí o svoje skúsenosti s predajom. Rozpráva o tom, ako začínal, čo bolo pre neho ťažké a najmä to, ako sa mu darí dnes. V rozhovore prezradil, že v minulosti ho veľmi frustrovalo odmientnutie klientmi. Dnes však už tieto starosti nemá, lebo predaj robí inak. Vďaka tej inakosti dnes počúva od klientov len ÁNO.

Pozrite si rozhovor s Miškom Kopeckým a možno získate inšpiráciu, ako zmeniť svoj prístup k predaju. Video má 37 minút.

 [Video] O predaji s Miškom Kopeckým

Páčil sa vám rozhovor? Ak sa vám video páčilo, dajte mu „páči sa mi“, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a zanechajte komentár. Budem vďačný, za každú spätnú väzbu 🙂

Štítky:
Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů