Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Ako PREDÁVAŤ VIAC bez vynaloženia väčšej námahy? Tento spôsob psychológie predaja si ihneď ZAMILUJETE!

Minulý týždeň som telefonoval s jedným z mojich klientov, ktorý absolvoval kurz Predaj Naruby a poradil som mu jeden tip ako predávať viac bez toho, aby ste sa museli stretnúť s väčším počtom klientov a bez vynaloženia väčšej námahy.

Bližšie vám túto techniku predstavím v nasledujúcom krátkom videu.

Táto technika vychádza zo psychológie predaja a je veľmi jednoducho použiteľná v praxi. Používam ju v osobnom predaji roky. Je to jedna z tých vecí, vďaka ktorej som predával viac než ostatní a patril som medzi najlepších obchodníkov na Slovensku.

Pozrite si video „Ako predávať viac bez vynaloženia väčšej námahy“ a následne techniku použite v nasledujúcich 2 týždňoch. Budete prekvapení, čo to dokáže spraviť s vašimi províziami 🙂

[Video] Ako predávať viac bez vynaloženia väčšej námahy

Pomocou tejto predajnej techniky jedna firma zarobila až o 803 000 € viac. Podrobný opis ako to dosiahli si môžete prečítať v tomto článku: Ako zarobiť 803 000 €. Ďalší príklad ako to môžete použiť v praxi nájdete v komentároch pod článkom.

Ak sa vám video páčilo, dajte mu páči sa mi. Ak dáva zmysel a myslíte si, že by mohlo pomôcť aj vašim známym, tak ho s nimi zdieľajte prostredníctvom sociálnych sietí. Ďakujem.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
 1. Žaneta Hrabáková píše:

  Ste naozaj dobrý školiteľ

 2. George Burian píše:

  Zdravim, mne se osvedcilo daleko vic metoda, kdy se zakaznik presvedci sam sebe, ze neco chce koupit, pak zadnou bolest pri vydavani penez nepocituje. Metoda prodeje je postavena na metode „v otazkach jsou odpovedi“. Pokud otazky jako obchodnik spravne pokladate, tak zakaznik pouze kyva na souhlas, vcetne toho, ze danou vec potrebuje, a ze si ji koupi. Ma to jednu podminku, nesmite prodavat brak a musite vyrobku, ktery prodavate verit, ze je opravdu dobry. Pokud vyrobku neverite, ze je dobry, tak to zakaznik vetsinou vyciti.

  • Martin Mažár píše:

   Áno George, metóda predaja cez otázky je jeden z najlepších spôsobov predaja. Veľmi dobre funguje v praxi a odporúčam ju používať. Čo sa však týka nákupnej bolesti, nákupná bolesť vzniká bez ohľadu na to, akým spôsobom predávate. Jednoducho vzniká preto, lebo človek sa nerád niečo vzdáva, čo vlastní – pri nákupe sú to peniaze. Ďakujem za komentár a prajem veľa úspechov 🙂

 3. Martin Mažár píše:

  George, ďakujem za komentár. Tak ako píšete predaj cez otázky dobre funguje, sám takto predávam a učím takto predávať aj iných. Táto metóda, ktorú opisujem vo videu je o tom, ako predať o trocha viac. A tiež v nej dôležitú úlohu zohrávajú otázky. Na to, aby ste klientovi ponúkli ďalší produkt, hneď potom, čo na jeden povie áno, musíte položiť správnu otázku. Napríklad finančný poradca z videa, ktorému sa ozval klient na cestovné poistenie by potom čo predá životné poistenie, mohol klientovi povedať:

  „Tak pán Poistený, v tejto chvíli ste zabezpečený, že ak sa vám niečo v zahraničí stane, napríklad choroba alebo úraz, tak za vás poisťovňa XY uhradí všetky náklady, ktoré by ste si inak museli hradiť sám. Vás to teda nebude stáť ani korunu. Mal by som na vás teraz ešte jednu otázku. Ako ste zabezpečný, ak by sa takéto niečo stalo doma na Slovensku? Uhradí za vás niekto náklady spojené s liečbou? Preplatí vám niekto stratený príjem, keď budete na PN-ke?“ A takto jednoducho sa finančný poradca, o ktorom som hovoril vo videu, mohol dostať k predaju ďalšieho produktu….Na stretnutí tak nemusel predať len jeden produkt, ale rovno dva. V podstate zabil dve muchy jednou ranou 🙂

 4. Urcite velmi dobra myslienka zo psychologie predaja vystihnuta vo videu. Budem na nu pri predajoch mysliet.
  DJ.

 5. Martin píše:

  Veľmi poučné video ktoré odporúčam pozrieť každému koho zaujíma ako sa stať lepším obchodníkom!!!

  • Martin Mažár píše:

   Martin, som rád, že sa video páči. Osobne mám najradšej predajné techniky, ktoré dokážu takmer bez žiadnej námahy zvýšiť predaj. A toto je jedna z nich.

   prajem veľa úspechov 🙂

 6. ondrej píše:

  hmmm…je to pravda,ale je to úplne triviálny základ predaja…obyčajné navýšenie kúpnej zmluvy.samozrejme netreba sa báť ceny a neuspokojiť sa so základnou kúpnou zmluvou…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů