Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Toto je NAJKRAJŠÍ DARČEK na Vianoce pre tých, ktorých MILUJETE (vytvorený ho máte za 1 minútu)

Dnes je tá chvíľa, kedy by sme mali ľuďom v našom okolí ukázať, že ich máme radi a milujeme ich. Mám pre vás prichystaný darček, ktorý pravdepodobne bude mať väčšiu hodnotu než všetky hmotné dary. Vytvoríte ho za 1 minútu prostredníctvom Facebooku.

O čo sa jedná?

Jedná sa o krátke videjko, v ktorom sú prezentované vaše spoločné fotky a úžasné momenty z vášho života, ktoré stoja za pripomienku 🙂 Takto vyzerá to moje a podobne bude vyzerať to vaše. A garantujem vám, že to zvládne aj absolútne technický ANTITALENT. Kliknite na obrázok, budete presmerovaný na môj osobný profil, aby ste si mohli pozrieť ukážku videa.

Facebook Video Vianoce nahlad

Ako vytvoriť najkrajší darček (pomocou Facebooku)

Postupujte podľa návodu nižšie a váš najkrajší Facebook – ový darček budete mať vytvorený do jednej minúty.

1. Krok – Choďte do svojho Facebook profilu

Prihláste sa do svojho Facebook profilu, lebo celý postup vytvárania tohto videa sa deje na Facebooku. Nič iné nebudete potrebovať. Postačí prístup k Facebook účtu a fotky, ktoré ste v minulosti na Facebook nahrali.

2. Krok – Kliknite na nasledujúci odkaz

Video si vytvoríte na špeciálnej stránke na Facebooku. Na to, aby ste sa tam dostali, stačí kliknúť na nasledujúci odkaz:

Odkaz na vytváranie videa

3. Krok – Vyberte človeka, pre ktorého chcete urobiť video

Vľavo nájdete zoznam ľudí, pre ktorých môžete vytvoriť video. Facebook vám tam zobrazí tých, o ktorých si myslí, že by ste pre nich mohli chcieť vytvoriť video (lebo ste s nimi v najčastejšom kontakte).

Facebook Video Vianoce

Ak by tam meno vášho priateľa nebolo, tak ho môžete vyhľadať prostredníctvom tohto okna. Napíšte do neho meno vášho priateľa.

Facebook Video Vianoce Vyhľadanie

4. Krok – Pustite si video, ktoré Facebook vytvoril za vás

Hneď ako vyberiete priateľa, pre ktorého chcete vytvoriť video, tak Facebook ho okamžite za vás pripravý. Pripravené video si môžete pozrieť po kliknutí na neho.

Počas pozerania videa sledujte, či sa vám tam páčia fotky. Ak sa vám niektorá fotka nepáči, tak ju môžete ľahko zmeniť. Ak sa vám video a všetky fotky páčia. Môžete ho zdieľať so svojimi priateľmi. Stačí kliknúť len na zelené tlačídlo „Share video“, ktoré sa nachádza nad videom.

Facebook Video Vianoce Zdielanie

5. Krok – Zmena fotiek vo videu

Ak sa vám niektorá z fotiek nepáči, tak ju môžete vymeniť. Zrolujte sa nižšie pod video, kde nájdete niekoľko fotiek. Fotky, na ktorých je fajka, tak tie sa zobrazujú vo videu. Ak sa vám niektorá z fotiek vo videu nepáči, tak na ňu kliknite – tým sa odstráni fajka a vo videu sa nebude zobrazovať.

Následne kliknite na inú fotku, ktorú chcete, aby sa vo videu zobrazovala. Po kliknutí na fotke sa zobrazí fajka. Takýmto spôsobom vymeníte aj iné fotky.

Facebook Video Vianoce Foto

6. Krok – Pozrite si finálne video

Ak ste povymieňali fotky, tak si pozrite ešte raz finálne video, čo je presne podľa vašich predstáv. Ak áno, tak kliknite na „zdieľať“ a video sa zobrazí vo vašom profile na Facebooku.

Uvidíte, akú radosť urobíte svojim blízkym. Neexistuje lepší darček, ako keď niekomu dáte najavo, že vám na ňom záleží a že mu ďakujete za to, že JE.

Prosím zdieľajte tento návod aj so svojimi priateľmi, prostredníctvom Facebooku. Nech čo najviac ľudí pomocou videa dá svojim známym vedieť, že im na nich záleží.

Prajem krásne a pohodové Vianoce v kruhu svojich milovaných.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
  1. Lubomir píše:

    Takto vytvorené video je na úrovni škôlkára. Od profi videa to je vzdialené na sto honov. V hocijakom free software urobíte podstatne lepšie video.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů