Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Kto ďalší chce byť úspešný obchodník ako známy James Heidema? (webinár)


Dnes mám pre vás skvelú správu, podarilo sa mi dohodnúť s Jamesom Heidemom, aby pre vás urobil webinár na tému „Úspešný obchodník.“ James Heidema je skutočný odborník v oblasti predaja. Je svetový tréner finančných poradcov. Už 25 rokov pôsobí vo finančníctve.

Najskôr pracoval ako finančný agent, neskôr ako manažér finančných agentov, potom mal na starosti vzdelávanie a rozvoj v najväčšej poisťovni v Kanade. Dlhé roky pôsobí ako medzinárodný školiteľ pre spoločnosť LIMRA. Dnes je majiteľ a partner spoločnosti Professional Sales Plus. Vyškolil viac ako 170 tisíc finančných poradcov a manažérov v 30 krajinách po celom svete. Je autorom 7 kníh v 12 jazykoch a z nich 3 sú preložené do slovenského jazyka – Zanietený obchodník, Zanietený manažér, Zanietený predajca. James Heidema je ženatý, má 3 deti a 8 vnúčat. V súčasnosti žije v Londýne v Kanade.

Webinár s Jamesom Heidemom: Úspešný obchodník

Ako sa vám páčil webinár s Jamesom Heidemom? Ak sa vám webinár páčil, dajte mu „páči sa mi“, zdieľajte ho so svojimi priateľmi alebo zanechajte komentár. Budem vďačný za každú spätnú väzbu.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
  1. Helena. píše:

    Aktivity

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů