Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Toto ste určite nevedeli: Ako prepojiť facebook stránku s www stránkou pomocou Facebook tabs?

Ak máte www stránku a aj facebookovú stránku a obe vaše stránky navštevujú vaši potenciálni klienti, je dobré tieto stránky navzájom prepojiť, zvýšite tak návštevnosť oboch vašich stránok a najmä zvýšite pravdepodobnosť, že u vás klient nakúpi.

Väčšinou sa stretávam s tým, že ľudia si prepájajú stránku pomocou like boxu – t. j. na svoju www stránku vložia štvorček s tvárami ľudí, ktorí sú fanúšikom ich facebookovej stránky. Toto umožňuje, aby sa potenciálni klienti stali aj fanúšikmi vašej facebookovej stránky.

Mnoho ľudí však nevyužíva druhú možnosť, a to prepojenie stránok aj opačne, aby sa návštevníci vašej facebookovej stránky mohli kedykoľvek jednoducho dostať na vašu www stránku a tam nakúpiť (často na facebooku nie je možnosť nákupu). Na tento účel slúžia facebook TABS.

Vo videu „Ako prepojiť facebookovú stránku s www stránkou pomocou facebook tabs“ si ukážeme presný postup ako to dosiahnuť. Pozrite si toto krátke 5 minútové video.

[Video] Ako prepojiť facebookovú stránku s www stránkou pomocou facebook tabs

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
 1. Lenka Szczygieľová píše:

  a čo ak nemám na fb tabs? Ako to prepojím?
  vdaka

  • Lubomír píše:

   Martine, nemohu to nainstalovat. Woobox mi píše, že jsem tam poprvé a motám se v nějaké smyčce, kdy se nemohu dostat dál, aby mi vše fungovalo podle návodu z vašeho videa… Můžete mi pomoci? Díky. Luboš Brdíčko.

   • Martin Mažár píše:

    Je možné, že za rok – čo som napísal ten článok, sa ten woobox trocha zmenil a tiež aj Facebook (Facebook taby už nie sú hore pod titulnou fotkou, ale vľaho nižšie, kde nie sú toľko viditeľné).

    Dnes už woobox nepoužívam, takže vám neviem poradiť 🙁 Dnes používam na to leadpages…Dájú sa tam lehšie vytvoriť squeeze page na Facebook, ale ich nevýhoda je, že táto aplikácie je hodne drahá.

 2. Martin Mažár píše:

  Ak máte facebookovú stránku, tak Taby by ste mali mať. Fb robí neustále zmeny a presunul taby z miesta pod titulnou fotkou na iné miesto. Teraz sa nachádzajú nižšie na stránke pri ľavom okraji stránky.

 3. Lubo píše:

  Sorry, ale toto ste objavili teplu vodu. Toto su zname veci. Vela stastia v praci.

 4. martin píše:

  Dobrý den,

  jel jsem podle vašeho návodu a absolutně se mně to nepodařilo. Povedlo se mně aplikaci nainstalovat a viz. níže je odkaz na nastavení stránky, úplně jiné, než v návodu, takže vůbec nevím, jak to nastavit a jestli to je vůbec dobře.

  děkuji

  https://admin.woobox.com/manage/tabs/settings/6162826#

 5. Marek píše:

  Na videu v čase 1.15 hovoríte, že do riadku napíšeme Čo??? je to rozmazané, a nerozumiem čo tam mám napísať, aby som si nainštaloval taby. Vdaka. marek

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů