Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

80% obchodníkov stráca čas so svojimi klientmi. Patríte medzi nich?


Často robíte vo svojej obchodnej praxi jednu obrovskú chybu. Stretávate sa s každým klientom, na ktorého získate kontakt. To nie je správne, lebo s niektorými klientmi sa jednoducho neoplatí stretávať. Je to len strata času, lebo im nemáte šancu predať alebo predať im je veľmi náročné. Šikovný obchodník si potenciálnych klientov vyberá.

Vôbec nie je ťažké zistiť, u ktorých klientov je vyššia pravdepodobnosť, že kúpia a u ktorých je nižšia. Vo videu, ktoré sa nachádza nižšie, sa dozviete, ktorí klienti sú tí, s ktorými sa oplatí stretávať a naopak, ktorí sú tí, s ktorými je stretávanie len strata času. Pozrite si krátke 4 minútové video, dozviete sa viac.

[Video] Strácate čas s klientmi?

Ak sa vám video páčilo dajte mu „páči sa mi“, komentujete alebo zdieľajte ho so svojimi priateľmi. Za každú reakciu budem veľmi vďačný.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů