Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Ťažké rozhodnutie: Niečo sa končí a niečo nové začína

tazke rozhodnutie koniec telefonovanie

Poznáte to. Niektoré rozhodnutia sa robia ťažko. Avšak väčšinou je to tak, že čím ťažšie rozhodnutie, tým viac je oslobodzujúce.

Už niekoľko mesiacov premýšľam nad tým, čo je moja cesta, vízia, poslanie a akým smerom sa uberať, aby som vám čo najviac pomáhal.

Nad týmto rozhodnutím som strávil naozaj veľa času a bol to dlhý proces, kým som k nemu dospel.

O aké rozhodnutie ide?

Tí, ktorí ma sledujete dlhší čas, tak možno viete, že nie som len online marketér. Online marketingu sa venujem od roku 2011, ale bol som vychovaný na „starých predajných technikách“.

Telefonoval som klientom, zvládal som ich námietky, dohodoval si osobné stretnutia. Týmto som sa živil pomerne veľkú časť svojho produktívneho veku (do 21 rokov som bol „profesionálny povaľač“, ale tento príbeh vám rozpoviem niekedy inokedy 😉 )

Nakoniec sa zo mňa stal tréner predajných zručností a telefonovania, ktorý svoje skúsenosti posúval ďalej. Bol som interným školiteľom v poisťovni a neskôr, keď som dal výpoveď a začal zdieľať svoje know-how pomocou webu a online kurzov, vravel som si, že moje skúsenosti z telefonovania predajných techník by mohli pomôcť mnohým.

školenie ako telefonovať

A tak vznikli kurzy o telefonovaní (ako napr. Presvedčivé telefonáty, Chyby v skriptoch telefonátov, Námietky v telefóne), ktoré naozaj priniesli mnohým úspech:

„Vaše vzdelávanie je výborne spracované obsahovo aj metodicky. Mám už skúsenosti
s kurzom Presvedčivé telefonáty. Na základe kurzu som si vypracoval telefónne skripty,
ktoré mi v praxi zvýšili úspešnosť a tým aj chuť telefonovať. Ďakujem Vám.“

Jozef Krištof, Managing director Partners Group SK

„Keď som pred niekoľkými mesiacmi riešil jednu moju telefónnu kampaň,
okamžite som volal Martinovi. Povedal som mu, že potrebujem jeho pomoc,
čo mám robiť. Martin si ma vypočul a potom mi dal návod od slova do slova,
čo mám tým zákazníkom do telefónu hovoriť. Ja som sa tým začal riadiť
a výsledok ma doslova ohromil. Zarobil som 10x viac ako pred tým.
Za to mu obrovsky ďakujem. ĎAKUJEM Martin.“

Ján Furiš, multilevel-marketing.cz

ÁNO, vďaka týmto kurzom obchodníci lepšie a radšej telefonujú, dohadujú si viac stretnutí a počujú menej odmietnutí, ale…

ALE uvedomil som si, že učiť ľudí telefonovať už nie je moja cesta. Moje srdce dnes patrí technikám priťahovania klientov pomocou blogu, sociálnych sietí, email marketingu… Skrátka celkovo pomocou internetu.

To, prečo online marketing milujem je ten, že mi doslova zmenil život. A nielen mne, ale aj mnohým iným.

Preto som sa rozhodol, že všetky kurzy, ktoré som o telefonovaní vytvoril, už nikdy viac nebudem predávať.

Ak je telefonovanie vaším denno-denným chlebíkom a viete, že sa v ňom môžete – a chcete ešte zlepšiť, tak potom je tú úplne posledná šanca získať niektorý z mojich kurzov o telefonovaní.

Od 3. augusta 2018 už nebude možné vstúpiť do žiadneho z nich.

Prečo som sa tak rozhodol?

Možno sa pýtate: „Martin, prečo tieto video kurzy uzatváraš, veď sú to online kurzy a môžu bežať donekonečna? Prečo zahadzuješ 10 rokov práce a skúseností?…“

Pravdou je, že áno, teoreticky by sa tieto kurzy mohli predávať donekonečna pomocou „automatov“. Na druhej strane každý projekt si vyžaduje určitú energiu. Ja dnes už viem, že tú energiu nechcem venovať telefonovaniu, ale moderným technikám priťahovania klientov, pretože v tom vidím svoju budúcnosť.

Čo to pre vás znamená?

Pre tých z vás, ktorí už niektorý z kurzov o telefonovaní máte, to neznamená vôbec nič. Tak ako som vám sľúbil, keď ste do kurzu vstupovali, aj naďalej vám zostáva neobmedzený prístup do členskej sekcie. Takže aj naďalej si môžete videá v kurze kedykoľvek pozrieť.

Tí, ktorí chcete niektorý z kurzov o telefonovaní ešte získať, tak teraz je posledná šanca. Ako som už spomínal od 3.8. tu táto možnosť už nebude. Akonáhle však do kurzu vstúpite, tak videám v kurze získavate neobmedzený prístup. Inak povedané, môžete si videá pozerať aj o rok alebo o dva.

Môžete ušetriť naozaj slušný balík peňazí. Čo by to bol za výpredaj bez poriadnych zliav?!

Koniec kurzov telefonovania neznamená, že si ma máte odvšadiaľ vymazať. Aj naďalej pre vás z času na čas pripravím nejaký článok na tému ako lepšie a úspešnejšie telefonovať.

Ušetrenú energiu venujem novým článkom, videám a kurzom z oblasti online marketingu – marketingu, v ktorom klientov prirodzene priťahujete.

Nedávno som videl u mojej kamarátky Stáni Stiborovej citát: „Neboj sa opustiť dobré pre lepšie.“ Mám pocit, že toto je presne môj prípad.

Štítky:
Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů