Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Ako na VYTVORENIE WEB stránky do 1 hodiny, aj keď nie ste práve technický typ (kompletný návod)

Vytvorenie web stránky bolo kedysi veľmi náročné – nielen technicky, ale aj finančne.

Dnes vytvoriť web stránku ide jednoducho (zvládne to aj laik) a stojí to buď veľmi málo, prípadne nič.

Závisí to od funkcií, ktoré na webe chcete využívať. V tomto videu vám ukážem kompletný návod ako si vytvoriť web stránku pomocou aplikácie webnode aj keď nie ste práve technický typ (tak ako ja :).

Ja som si svoju prvú stránku vytvoril pred 4 rokmi práve vo webnode. Lebo webnode patrí k tým najjednoduchším nástrojom na tvorbu webu.

Pokiaľ však chcete profesionálny web, tak si pozrite návody ako si vytvoriť web vo wordpresse. Návody nájdete pokliknutí na tento odkaz >>>

Ak chcete z tohto videa vyťažiť maximum, tak kliknite na tento odkaz a otvorí sa vám v novej karte stránka s aplikáciou webnode a svoj web si môžete vytvoriť rovno pri pozeraní videa. Po skončení videa tak môžete mať už hotový svoj prvý web.

[Video] Ako na vytvorenie web stránky

Verím, že vám návod pomohol k vytvoreniu vašej prvej webstránky. Keď ju budete mať hotovú, tak mi v komentároch zanechajte na ňu odkaz.

Rád sa na ňu pozriem 🙂

Ak sa vám tento návod na vytvorenie web stránky páčil a myslíte si, že by pomohol aj vašim známym, tak ho s nimi zdieľajte prostredníctvom sociálnych sietí. Ďakujem a prajem vám veľa úspechov 🙂

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
 1. Veronika píše:

  Ahoj Martin! Ja som si vytvorila pomocou tvojich rad web ohladom oriflame, čo myslíš!?
  Ďakujem. Veronika

 2. miro píše:

  akou formou je stranka zebezpecena proti vstupu a uprave inych osob

 3. Silvia Slugenova píše:

  zdravim. Chcem sa spytat ci sa da cez tento webnode pisany po slovensky vytvorit aj nemecka stranka? Dakujem za odpoved.

 4. Jozef píše:

  Dobrý deň. Chcem na web zavesiť svoje osobné skúsenosti so slovenskou justíciou. Neviem ako na to,rád by som bol keby ste mi poradili.
  Vopred Vám ďakujem.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů