Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Ako dať známym (aj neznámym) jednoducho a prirodzene vedieť, čo robíte a ako im môžete pomôcť

V predchádzajúcich videách sme sa bavili o tom, že na to, aby vám ľudia mohli volať sami, že potrebujú vaše produkty, musia najskôr vedieť, čo robíte a ako im môžete pomôcť. Pokiaľ to nevedia, tak vám nikdy nezavolajú, že potrebujú vaše produkty. Je pravdepodobné, že ak nezavolajú vám, tak zavolajú vašim konkurentom.

V dnešnom videu vám dám tip, ktorý nezvyknem hovoriť verejne, ale učím ho len školení Magnet na klientov. Vďaka tomuto tipu dáte klientom nenápadne a nenásilne vedieť čo robíte, ako im môžete pomôcť a vďaka tomu si vytvoríte pôdu na to, aby vám časom zavolali a stali vašimi klientmi. Nie je nič lepšie ako to, keď na zvoniacom telefóne vidíte meno svojho známeho a po prijatí hovoru vám povie, že potrebuje vašu pomoc.

Pozrite si toto krátke video a naučte sa ako ľahko dať vedieť vašim známym, ale aj neznámym, čo robíte a ako im môžete pomôcť.

[Video] Ako dať známym jednoducho a prirodzene vedieť, čo robíte a ako im môžete pomôcť

Štítky:
Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
 1. Karel Macalík píše:

  Dobrý den Martine, děkuji za toto velmi krátké, ale za to podstatné video. Jdu na to a upravím si profil na Linkedinu. Taky jsem si všiml mého obrázku ve videu :). Mějte se pěkně.

 2. Marianna Tomková píše:

  Ahoj Martin,tvoje nápady a postrehy sa mi vždy páčili.Škoda,že sa nemôžem zúčastniť školenia Magnet na klientov. Maj sa pekne.

  • Martin Mažár píše:

   Ďakujem Marianna, teším sa, keď moje videá a školenia pomáhajú 🙂 Škoda, že sa na školení Magnet na klientov neuvidíme. Ale verím, že sa stretneme na živom školení, ktoré robím s Pavlom Farom pre ľudí, ktorí si zakúpili vo februári „E-konzultant Platinum + Garancia“ 🙂 Teším sa potom na osobné stretnutie 🙂

 3. Dagmar píše:

  Dobrý den Martine,
  moc děkuji za nový video tip, každý mě posune o kousek dál. Škoda, že Vaše školení bývá pro mě tak z ruky, přes 500 km. Napadá mě: „Snad nějaký krátký prodejní video kurz?“ Těším se na další prodejní videa a hlavně předělám svoje profily na síti. Děkuji.

  • Martin Mažár píše:

   Ďakujem Dagmar, Váš komentár ma veľmi potešil 🙂 Budem uvažovať nad videokurzom alebo školením v Českej republike. Je super, že ste sa do toho pustili a začali ste prerábať svoje profily na sociálnych sieťach.

   Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov 🙂

 4. Honza píše:

  Martine, tvoje nápady a rady jsou opravdu vždy trefou do černého. Už si týden lámu hlavu, jak to všude změnit a je to tady. Napovedel si mi ty a kniha V otázkách jsou odpovědi. Kdo nezná a nečetl, doporučuji. Těším se na další a třeba někdy na semináři v Čechách.

 5. Martin Mažár píše:

  Som rád, že video pomohlo. Ďakujem za tip na knihu 🙂

 6. Erika píše:

  Inspirovala som sa idem si zmenit profil 🙂

 7. Zlatica píše:

  Prirovnam informacie tohto videa k rozpravke Tri oriesky pre Popolusku. Padli mi na hlavu a mne sa rozjasnilo,svieti zelena.Dakujem Martin,skvele 🙂

 8. Sona píše:

  Idem na to. Dnes som si prezrela viacej Vasich videi. Mam poznamky a toto video ma nakoplo. Dakujem

 9. Dagmar píše:

  Martine děkuju… změnila jsem úplně obor a stále přemýšlela jak sehnat víc klientů. . Tohle video přišlo přesně v ten správný čas ☺

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů