Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Ako dosiahnuť úspech prostredníctvom komunikácie

Keď som si do Googla zadal „Ako dosiahnuť úspech“, Google mi našiel 350 000 výsledkov. O tom ako dosiahnuť úspech už bolo napísaných veľa článkov a natočených veľa videí. Avšak v mnohých sa zabúda na jednu zo základných zručností, ktorá je nevyhnutná pre dosiahnutie úspechu. Je to komunikácia.

Zamyslite sa teraz na chvíľku. Koľko úspešných ľudí poznáte, ktorí nevedia komunikovať? Pravdepodobne ich nebude veľa. Komunikácia v živote je veľmi dôležitá najmä preto, lebo pomocou nej predávame druhým informácie a najmä sa ich snažíme presvedčiť alebo predať svoj názor. Ľudia, ktorí v živote dosiahli úspech, väčšinou vedia veľmi dobre komunikovať a presviedčať.

Nedávno ma pozvali na webinár o komunikácii. Zišlo sa tam niekoľko lektorov a úspešných ľudí, aby sa podelili o svoje skúsenosti s komunikáciou. Ja som napríklad na webinári hovoril o technike ako sa predať pomocou jednej vety.

[Webinár] Ako dosiahnuť úspech prostredníctvom komunikácie

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů