Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Odpoveď na dôležitú otázku: Ako neprísť o klientov ?

Dnes sa vám hľadajú klienti ťažšie, ako sa hľadali pred niekoľkými rokmi. Je ďaleko väčšia konkurencia, klienti majú väčší prehľad a častokrát poznajú už staré obchodnícke finty. Preto, keď už nájdete klienta, bola by škoda ho stratiť.

Ak sa vám stáva, že strácate klientov, tak si pozrite toto krátke video.

Dozviete sa, čo urobiť, aby ste klientov nestratili. Pokiaľ po skončení videa budete mať ešte nejaké otázky, napíšte ich do komentárov pod článkom.

[Video] Ako neprísť o klientov

Ak sa vám video páčilo, dajte mu páči sa mi. Ak si myslíte, že by sa táto informácia hodila aj vašim známym, pošlite im odkaz na toto video. Pomôžete nielen im, ale aj mne. Ďakujem.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
  1. Robert Zemko píše:

    Video sa mi pacilo, je velmi vystihujuce realitu, aby som tomu zabranil urcite idem na tom pracovat. Vdaka tebe Martin za uzitocne info.

  2. Růžena píše:

    Video se mi moc líbí.Už jsem si párkrát všimla, že se speciálně na FB lidé chovají velmi „volně“. Například si vyřizují mezi sebou účty nebo manželské spory. Jako kdyby soukromí bylo něco jako přežitek. Na mne to skutečně zapůsobilo negativně a umím si představit, jak to může odradit potenciální klienty. Díky za připomenutí, občas je na místě se ohlédnou i za sebe…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů