Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Ako viac zarobiť v roku 2015?

Chceli by ste v roku 2015 zarobiť viac peňazí? Ak je vaša odpoveď áno, tak návod ako na to, nájdete v tomto článku. Existujú dva spôsoby ako môžete v roku 2015 zarobiť viac peňazí.

Prvý spôsob ako viac zarobiť

Prvý spôsob ako viac zarobiť je jednoduchý, ale nie veľmi populárny – ROBIŤ VIAC.

Sám tento spôsob nemám rád a preto viac odporúčam ten druhý, o ktorom budem písať o chvíľu.

Robiť viac znamená, že ak robíte 8 hodín denne, tak aby ste zarobili o 25 % viac, tak by ste mali robiť 10 hodín, alebo ak denne máte 4 stretnutia s klientom, tak by ste mali mať 5 stretnutí s klientom.

Tento spôsob „ako zarábať viac“ má však jednú nevýhodu.

Čím viac zarábate, tým menej času máte na to, aby ste si zarobené peniaze aj užili. Preto tento spôsob odporúčam skôr tým obchodníkom, ktorí robia veľmi málo a preto nezarábajú toľko peňazí.

Pre ostatných bude skôr vhodnejší druhý spôsob.

Druhý spôsob ako viac zarobiť

Druhý spôsob ako viac zarobiť v roku 2015 je ROBIŤ EFEKTÍVNE.

V praxi to znamená, že nebudete robiť viac, ale snažiť sa zarobiť viac peňazí za ten istý čas venovaný práci. Dá sa to dosiahnuť rôznymi spôsobmi:

1. Naučte sa lepšie predávať – takže presvedčíte viac klientov, aby s vami uzatvorili zmluvu. K tomu vám môže pomôcť napríklad to, že absolvujete nejaké školenie oblasti predaja alebo budete sledovať moje videá a články. Do pozornosti vám dávam okrem stránky expertnapredaj.sk aj moju druhú stránku www.predajnetechniky.sk, kde je vyše 100 tipov ako viac predávať.

2. Outsoursujete alebo delegujete niektorú z činností, ktoré robíte – v praxi to znamená, že si najmete napríklad telefonistku, ktorá bude za vás telefonovať, alebo si zaplatíte asistentku, ktorá bude robiť činnosti, ktoré nevyžadujú kvalifikáciu, napr. dohodovanie stretnutí, plánovanie diára, vypisovanie zmlúv, vytváranie ponúk atď.

Jeden známy, ktorý to spravil, vďaka asistentke ušetril 40% svojho času. Ušetrený čas využil na to, aby sa stretol s väčším počtom klientov.

Vďaka tomu uzatvoril viac obchodov a nielenže zarobil na asistentku, ale zarobil ďaleko viac. Jednoducho asistentka nie je výdavok, ale investícia.

3. Využite moderné technológie – ako je internet alebo email. Jednému obchodníkovi, ktorý si na začiatku minulého roka nechal odo mňa poradiť a vytvoril si web, sa vďaka webu ozvalo 147 ľudí za rok, ktorí potrebovali jeho pomoc. Jednoducho keď vám klienti sami volajú, tak takmer každé stretnutie je úspešné a vy síce rovnako pracujete ale zarábate viac 🙂

Tu je návod ako si vytvoriť web >>>

Takže na záver, pokiaľ chcete viac zarábať, tak si vyberte jeden z týchto spôsobov, o ktorých som v tomto článku písal a zaveďte ho do praxe, lebo platí jedno základné pravidlo: „Pokiaľ nič vo svojom podnikaní nezmeníte, tak nemôžte očakávať, že sa zmení aj váš príjem!!!“

Budem rád, ak napíšete do komentárov, akým spôsobom ste sa rozhodli zvýšiť svoj príjem v roku 2015.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
  1. Eva píše:

    Supr, dik.
    Eva

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů