Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Hľadáme do tímu manažéra komunity (správcu skupiny Online lídri)

Ahojte, hľadáme do tímu komunity manažéra, ktorí by mal na starosti správu Facebook skupiny Online lídri a s tým súvisiace živé stretnutia.

Skupina funguje už od začiatku roka 2017 a je veľmi živá. Ľudia si navzájom radia, rešpektujú sa (slušne komunikujú) a pomáhajú si.

Tvoja úloha by bola udržiavať diskusiu v skupine, pridávať príspevky a odpovedať ľuďom na otázky, ak si nevedia poradiť sami medzi sebou.

Jedná sa o prácu cez internet, takže môžeš pracovať z domu alebo z akékoľvek miesta.

Čo ponúkame?

  • plat 10 – 15 eur na hodinu (hodinovka bude závisieť od tvojich skúsenosti. Ak máš väčšie skúsenosti so správou skupiny alebo väčšie skúsenosti s online marketingom, tak bude vyššia a ak menšie, tak bude nižšia. Určite sa dohodneme na pohovore)
  • flexibilný pracovný čas (skupina si vyžaduje v priemere 1 – 2 hodiny denne. Je na tebe kedy to budeš pracovať, či ráno alebo večer alebo či budeš plánovať príspevky raz týždenne alebo raz denne)
  • skvelé know-how (máme vlastné know-how ako spravovať skupinu, radi ho s tebou pozdieľame a budeme radi, ak ho dokážeš vylepšiť)

Dôležité informácie

  • jedná sa o prácu na faktúru
  • je to práca na cca 1 – 2 hodiny denne (takže 20 – 40 hodín mesačne)
  • jedná sa o prácu na diaľku – cez internet

Čo požadujeme?

  • priateľský prístup a radosť z komunikácie (skupina je o diskusii, takže sa budeš s ľuďmi veľa baviť. Neviem si predstaviť, že by sa o skupinu staral človek, ktorí nemá rád komunikáciu)
  • schopnosť podporovať ostatných s cieľom pomáhať (skupina vznikla za účelom pomôcť začínajúcim obchodníkom a podnikateľom, takže toho sa držíme. Ego dávame bokom a radi poradíme aj na banálnu otázku, pretože chápeme, že každý raz začínal)
  • byť milý a čestný človek (pretože my takí sme a radi by sme, aby si medzi nás zapadol. Navyše toto je spôsob, ako urobiť svet lepším)
  • skúsenosti v online marketingu (keďže občas bude treba odpovedať na nejakú otázku alebo aspoň vedieť nájsť odpoveď na internete. Ľudia si však väčšinou v skupine radia sami)

Ak sa ti pozícia páči, tak prosím vyplň nasledujúci dotazník, aby sme ťa mohli viac spoznať.

Na základe dotazníka potom vyberieme ľudí, s ktorými sa dáme video pohovor.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů