Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Môj rok ako asistentka Martina Mažára

Ahojte všetci 🙂

Moja cesta s Martinom začala 4.1.2017. Hľadala som niečo, kde by som sa mohla zaoberať online marketingom a získať tak skúsenosti z online sveta.

Chcela som posunúť svoje podnikanie, začať pracovať na internete a využiť potenciál sociálnych sietí. Po pár hodinách uvažovania som poslala dotazník, a tak som sa zaradila medzi uchádzačov. 🙂

Stretnutie s Miškom Kopeckým na seminári Stratégie úspešných fanpage

Stretnutie s Miškom Kopeckým na seminári Stratégie úspešných fanpage

Na môj dotazník reagovali rýchlo. Ani som sa nenazdala a sedela som  pred počítačom a absolvovala skype s Martinom a Deni.

O pár dní mi volal Martin a oznámil mi, že som bola na danú pozíciu prijatá. Bola to pre mňa skvelá správa, ale zároveň aj výzva. 

Prvé dni prebiehali intenzívnym učením. Stretla som sa s novými pojmami ako je slack, teamwork, canva a mnoho ďaľších.

Zo začiatku som odpovedala na emaily a riešila telefonáty. Neskôr som sa naučila optimalizovať články, vytvárať pekné obrázky a tvoriť web.

Nakoniec som sa prepracovala aj k Facebooku, ktorý som dovtedy používala len na zábavu. No Martin mi ukázal, aký je to skvelý nástroj na budovanie biznisu. 

Začala som spravovať jeho fanpage. Facebook ma začal nesmierne baviť. Až natoľko, že som si založila vlastnú fanpage, kde dosahujem skvelé čísla.

Posedenie organizačného tímu Hviezda Instagramu

Absolvovala som niekoľko Martinových seminárov ako člen organizačného tímu. Spoznala som veľa nových ľudí-priateľov. Tento rok bol výzvou, ale bol aj veľmi prospešný.

Všetko, čo som sa naučila, som hneď aplikovala a výsledky sa dostavili okamžite. Je úžasné učiť sa od niekoho, kto to vie s Facebookom – ako čo robiť a čoho sa vyvarovať. Ušetrím tak veľa času a aj peňazí.

Seminár FB reklama

Bolo to skvelé rozhodnutie.

Posunula som sa míľovými krokmi vpred. Pred rokom som nevedela, ako robiť dobre svoje podnikanie online a mať výsledky. No a teraz to viem presne.

Po roku rozbieham svoj prvý projekt fittelo.sk, tvorím si vlastný obsah aj grafiku a v neposlednom rade svoju prácu milujem 🙂

To je dôvod, prečo za mňa hľadajú náhradu (viac info tu).

Spoločná selfie po seminári Stratégie úspešných fanpage

Ďakujem za možnosť spoznávať, pracovať a hlavne učiť sa od skúsených, medzi ktorých patrí aj Martin.

Nikol

Komentáre
  1. Pavlina píše:

    Krásný moc a přeji hodně úspěchů

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů