Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Ako docieliť, aby vám web ZÍSKAVAL KLIENTOV ako na bežiacom páse

Máte web stránku, ale tá vám neprináša veľa klientov tak ako Jarovi Ilekovi, ktorému sa denne v priemere ozývajú dvaja klienti z webu, takže už nemusí robiť studené telefonáty a ani telefonovať svojim známym.

Ak máte vlastný web a u vás to tak nie je, tak viem, kde môže byť problém.

Pozrite si nasledujúce video a dozviete sa, čo urobiť, aby sa váš web rozbehol a získaval vám klientov ako na bežiacom páse. Minulý týždeň som mal na webinári Jara Ileka, ktorý na webinári povedal, že za prvé tri dni minulého týždňa sa mu ozvalo až 8 klientov.

Mnohí boli z tohto prekvapení, lebo ich web nedokáže získať ani 8 klientov za mesiac. Jaro minulý rok prešiel kurzom Predaj Naruby, v ktorom učím presnú stratégiu ako si spraviť web, ktorý je doslova stroj na klientov.

V tomto videu vám nemôžem dať všetky tipy, ktoré učím v tréningu Predaj Naruby, lebo by to bolo nefér voči tým, ktorí si kurz kúpili.

Ale môžem vám dať tip, ktorý má zásadný vplyv na úspech vášho webu, teda na získavanie klientov z internetu. Nájdete ho vo videu:

[Video] Ako docieliť, aby vám web získaval klientov ako na bežiacom páse

Toto bol jeden z tipov, ktoré učím ľudí v kurze „Predaj Naruby“, aby ich web získaval klientov ako na bežiacom páse, ako to je v prípade Jara Ileka.

V kurze je ich samozrejme o veľa viac.

Ak sa vám video páčilo, dajte mu páči sa mi, zdieľajte ho so svojimi priateľmi. Milujem like, lebo to dáva mojej práci zmysel. Ďakujem.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
  1. David píše:

    Dobry den,

    kurz Predaj Naruby uz nefunguje? stranku sa mi nepodarilo zobrazit.

  2. Martin Mažár píše:

    Dobrý deň, samozrejme funguje. Neviem, kde mohol nastať problém. Skúšal som to a všetko ide.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů